Co mogą smoki? A czego nie! Zaraz dowiesz się

czwartek, 28 lutego 2019, 10:30

  • czwartek, 28 lutego 2019, 10:30
  • sobota, 2 marca 2019, 13:00
  • środa, 13 marca 2019, 10:00
  • Teatr Szczęście, ul. Karmelicka 3

Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach z udziałem trójki aktorów. To wesoła historia przyjaciół Smoczka Obiboczka i Skrzacika Pomponika  - mieszkańców leśnej polany. zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka, z tym wszystkim nasi mali bohaterowie muszę się zmierzyć.
Towarzyszyć im w tym będą Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne postaci naszej edukacyjnej bajki, których poznacie już  niebawem oglądając to wspaniałe przedstawienie.
Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po  przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

Czas trwania przedstawienia: 70 min.

Więcej

20 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.