Trąba słonia Salomona

sobota, 22 grudnia 2018, 15:15

  • sobota, 22 grudnia 2018, 15:15
  • niedziela, 4 listopada 2018, 15:15
  • niedziela, 25 listopada 2018, 11:00
  • Teatr Szczęście, ul. Karmelicka 3

Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem aktorów opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę. Co się potem stanie i czy mądra Papuga Chrapula wraz z przemiłą Gąsieniczką Bulwinką i przelatującym Motylkiem pomogą w pogodzeniu naszym bohaterów? O tym dowiecie się oglądając przedstawienie przenosząc się  do afrykańskiej krainy, w której wspaniała muzyka i kolorowe kostiumy pozwolą przeżyć niezapomniane przygody. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego.

Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru

Autor: Joanna Szwabowicz
Reżyseria: Dariusz Cywka
Wykonanie: Barbara Sęk, Natalia Słysz-Czaja, Mateusz Opiela / Dariusz Cywka.

Czas trwania 70 minut

Więcej

20 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.