Seans z maluszkiem

wtorek, 19 czerwca 2018, 11:30

  • wtorek, 19 czerwca 2018, 11:30
  • wtorek, 3 lipca 2018, 11:30
  • Kino Sfinks, os. Górali 5

Cykl umilający życie rodzicom, którzy chcą obejrzeć dobre kino, mając przy boku swoją pociechę.
Gwarantujemy kino o wysokich walorach artystycznych, a także przewijak dla niemowląt, bezpieczne miejsce na wózki, przyjemny półmrok na sali kinowej i lekko ściszony dźwięk.
Zapewniamy:

  • bezpieczne miejsce na wózki
  • przewijak dla najmłodszych
  • przyjemny półmrok i ściszony dźwięk
  • dywanik i zabawki dla maluchów

19 czerwca, 11.30
Zimna wojna
Nowy film zdobywcy Oscara Pawła Pawlikowskiego. Pierwszy od lat polski film, który znalazł się w Konkursie Głównym w Cannes i zdobył Złotą Palmę 2018 za najlepszą reżyserię. Akcja przenosi nas do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu  jest… muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

3 lipca, 11.30
Na głęboką wodę
Claire i Donald Crowhurst to zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes plajtuje Donald decyduje się na ryzykowny krok, by zapewnić byt rodzinie. Pomysłowy wynalazca, weekendowy żeglarz postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata - Sunday Times Golden Globe. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig. Donald za wszelką cenę chce osiągnąć sukces. Wspierany przez żonę i kibicujące mu dzieci wyrusza w ryzykowną podróż. Na co się zdobędzie, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na których najbardziej mu zależy?

Więcej

www.kinosfinks.pl

10 zł (dziecko z rodzicem)

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.