Seans z maluszkiem

wtorek, 16 października 2018, 11:00

  • wtorek, 16 października 2018, 11:00
  • Kino Sfinks, os. Górali 5

Cykl umilający życie rodzicom, którzy chcą obejrzeć dobre kino, mając przy boku swoją pociechę.
Gwarantujemy kino o wysokich walorach artystycznych, a także przewijak dla niemowląt, bezpieczne miejsce na wózki, przyjemny półmrok na sali kinowej i lekko ściszony dźwięk.
Zapewniamy:

  • bezpieczne miejsce na wózki
  • przewijak dla najmłodszych
  • przyjemny półmrok i ściszony dźwięk
  • dywanik i zabawki dla maluchów

9 października, 11.00
Juliusz
Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

16 października, 11.00
Młodość Astrid
Interesująca opowieść o młodości i początkach kariery słynnej pisarki Astrid Lindgren, autorki m.in. „Dzieci z Bullerbyn” i „Pippi Langstrumpf”. Portret niezależnej, łamiącej konwenanse kobiety, która chce żyć na własnych warunkach i mieć możliwość rozwijania swojego niebywałego talentu. Astrid i jej rodzeństwo dorastają na farmie rodziców. Chociaż ich rutyna kształtowana jest przez surowe wartości religijne, rodzice dają im poczucie bezpieczeństwa i wolności. Pozwalają córce uczęszczać do szkoły średniej, co zasadniczo stanowi przywilej dzieci z zamożnych rodzin, i nie stają na drodze 18-latce, gdy właściciel lokalnej gazety oferuje jej posadę stażystki w redakcji. Rainhold Blomberg nie tylko wprowadza Astrid w tajniki sztuki pisania, ale także zakochuje się w dziewczynie. Gdy Astrid zachodzi w ciążę, podejmuje ważną decyzję: nie chce wychodzić za mąż w tak młodym wieku. Zamiast tego postanawia sama zająć się sobą, a z czasem także swoim synem Lassem.

Więcej

www.kinosfinks.pl

10 zł (dziecko z rodzicem)

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.