Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

niedziela, 26 listopada 2017, 11:00

  • niedziela, 26 listopada 2017, 11:00
  • niedziela, 10 grudnia 2017, 11:00
  • Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie, to cykl spotkań (raz w miesiącu, niedziela, o godz. 11.00) dla dzieci (w wieku od 4 do 9 lat), podczas których znani krakowianie będą czytali utwory związane z Krakowem, w tym: legendy, podania, utwory wierszem i prozą. Dla dzieci został przewidziany również mały poczęstunek.
miejsce: sala Miedziana, Pałac Krzysztofory, skrzydło zachodnie.

26 listopada – Urszula Grabowska
Krakowscy święci i ich cuda
Nasz Kraków to miasto wyjątkowe pod każdym względem. Z Krakowem związanych jest wielu świętych, a co za tym idzie, także piękne legendy mówiące o tych niezwykłych ludziach i cudach, które czynili. Aby poznali te niezwykłe postaci, zapraszamy Was na spotkanie z piękną i utalentowaną aktorka teatralną i filmową Urszulą Grabowską. W tym dniu dowiecie się również, dlaczego kilkaset lat temu pewien człowiek powiedział „Gdyby nie było Rzymu, wtedy by Kraków był Rzymem”. Czy jesteście ciekawi odpowiedzi?

10 grudnia – Beata Rybotycka
Przybieżeli do Betlejem…
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w którym cieszymy się z przyjścia na świat małego Jezusa, zaśpiewajmy zatem małemu Dzieciątku najpiękniejsze kolędy, przypomnijmy sobie najpiękniejsze tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia. W ten wyjątkowy klimat oczekiwania na Boże Narodzenie wprowadzi nas wspaniała aktorka teatralna a zarazem obdarzona cudownym głosem piosenkarka Beata Rybotycka.

Gotowi na spotkania pełne wrażeń? Wstęp wolny!

Więcej

wstęp wolny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.