Wakacyjny Kazimierz

sobota, 1 lipca 2017 - czwartek, 31 sierpnia 2017

  • sobota, 1 lipca 2017 - czwartek, 31 sierpnia 2017
  • Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34

Przez całe wakacje na odwiedzających Galerię Kazimierz czeka mnóstwo atrakcji w specjalnej wakacyjnej strefie. 

1 lipca rusza Wakacyjny Kazimierz, który został zaaranżowany na pięknym placu przed wejściem do Galerii Kazimierz. Codziennie będzie można skorzystać z leżaków, parasoli i stolików, które zapewnią wakacyjny klimat w samym sercu Krakowa. To właśnie tutaj będzie można skorzystać z bogatej oferty Targu Śniadaniowego albo obejrzeć ulubione scenariusze pod chmurką. 

Co więcej, przez wszystkie weekendy, do końca wakacji, na placu przed galerią odbywać się będą występy najlepszych i najpopularniejszych DJ-ów związanych z krakowską sceną klubową. Jako pierwszy, w sobotę, wystąpi DJ Ti aka Subkowsky. Dzień później będzie można posłuchać DJ-a Chilla aka Góral. Występy odbędą się w godzinach 14:00-20:00.

A to nie koniec atrakcji – w poniedziałki, wtorki i czwartki będzie można zawalczyć o wymarzoną, wakacyjną sylwetkę w trakcie darmowych treningów prowadzonych przez najlepszym trenerów z Jatomi Fitness. Na wszystkich chętnych będą czekać m.in. zajęcia z yogi czy bodybalance. Nie zabraknie też się specjalnych treningów dla mam i dzieci.

W poniedziałki, wtorki i czwartki będzie można zawalczyć o wymarzoną, wakacyjną sylwetkę w trakcie darmowych treningów prowadzonych przez najlepszym trenerów z Jatomi Fitness. Na wszystkich chętnych będą czekać m.in. zajęcia z yogi czy Bodybalance. Nie zabraknie też się specjalnych treningów dla mam i ich pociech.

Poniżej plan zajęć:

  • Poniedziałki 11:00 Zajęcia dla mam z dziećmi, 13:00 HIIT Session
  • Wtorki 11:00 Fit Girls, 13:00 Zajęcia dla mam z dziećmi
  • Czwartki 11:00 Yoga, 13:00 Zajęcia dla mam z dziećmi
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.