Klub Rodziców w Klubie Karino

poniedziałek, 12 marca 2018, 16:00

  • poniedziałek, 12 marca 2018, 16:00
  • wtorek, 13 marca 2018, 20:30
  • Klub Karino, ul. Truskawkowa 4

12.03, 16.00-17.30 ZAJĘCIA KULINARNE
Na zajęciach dowiemy się nie tylko jak przyrządza się wspaniałe potrawy z całego świata, ale także poznamy zasady zdrowego odżywiania. Zajęcia kulinarne to także to okazja do poznania nowych przypraw, smaków, zapachów. Zajęcia kulinarne pomogą dzieciom poznać różne tradycje kulinarne. Podczas zajęć wśród dzieci pobudzana jest kreatywność, zajęcia pozwalają usprawnić aspekty manualne, dzieci poznają zasady bezpieczeństwa i dobrych manier przy stole. Każde spotkanie to poznanie przepisów oraz przeprowadzenie kulinarnego eksperymentu.

13.03, 20.30-21.30 FITNESS DLA MAM PO PORODZIE
Cykl zajęć skierowany do matek po porodzie i mam dzieci do 2 lat. Zajęcia odbywać się będą w godzinach wieczornych, aby młode mamy mogły znaleźć czas tylko dla siebie. Z przeprowadzonej diagnozy Klubu Rodziców wynikło zapotrzebowanie młodych mam na organizację zajęć fitness i zajęć tanecznych dla tej grupy odbiorców. Zajęcia fitness prowadzone będą przez Annę Kochniarczyk – doświadczonego instruktora a jednocześnie uczestniczkę zajęć Klubu Rodziców, która sama jest młodą mamą.

Więcej

1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.