Morze nie jest dla leniucha! – Shanties 2018 dla dzieci

sobota, 24 lutego 2018, 11:00

  • sobota, 24 lutego 2018, 11:00
  • Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34

Fundacja HALS zaprasza na widowisko żeglarskie dla dzieci.

scenariusz i prowadzenie: zespół Zejman i Garkumpel

Morze nie jest dla leniucha, trza pracować, komend słuchać. Praca ciężka jest na statku, a więc trenuj siłę, bratku! Po raz kolejny kapitan Kowal i jego załoga zabierają dzieci i ich rodziny w daleki, pełen przygód rejs. Na młodych marynarzy czekają nie lada wyzwania: sztormy, wichry, burze, czyli cały wachlarz pogody, jaką oferuje nam morze. W tym roku czeka Was naprawdę ciężka praca, a "roboty będzie po łokcie"! Czy jesteście gotowi? CZY JESTEŚCIE GOTOWI??!!!

Zejman i Garkumpel
Zespół grywa około 100 koncertów rocznie, występy m.in. w TVP (Domowe Przedszkole, Od Przedszkola do Opola, Bezludna Wyspa, Śpiewające Fortepiany) i Radio (Polskie Radio PR I, II, WAWA, Radio Zet, Radio Bis), nagrane kasety i płyty, ogromna rzesza wiernych słuchaczy, udział i nagrody zdobyte w prestiżowych festiwalach i przeglądach, oraz występy u boku uznanych artystów estradowych, stawia zespół „Zejman & Garkumpel” w czołówce polskich wykonawców.
Specjalnością zespołu są programy estradowe, na które składają się piosenki autorskie. Celem tych programów jest angażowanie publiczności do zabawy, na którą składają się: wspólne śpiewanie, konkursy na estradzie, tańce, dialog z publicznością. Repertuar zespołu, wraz z zabawami integracyjnymi doskonale sprawdza się na zamkniętych występach. Gwarancją tej zabawy jest nie tylko wysoki poziom estradowy zespołu, ale również żywiołowa postać konferansjera i lidera Mirka „Kovala” Kowalewskiego. 

Więcej

www.shanties.pl

25 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.