Białe Piórko. Baśń indiańska

niedziela, 24 marca 2019, 11:00

  • niedziela, 24 marca 2019, 11:00
  • Teatr Szczęście, ul. Karmelicka 3

Prawie każdy z nas, będąc małym dzieckiem, pragnął zostać Indianinem. Nasza historia zaczyna się od opowieści indiańskiego wodza Białego Kła, która przenosinas do krainy indiańskiej wioski, gdzie wszyscy żyją szczęśliwie i zgodnie z naturą,choć wiedzą, że za górami na szczycie skały mieszka tajemnicza istota, czarodziejka Szamanka Katanka. Pewnego poranka przybywa ona do wioski i porywa siostrę Białego Kła.

Co się wydarzy później i z iloma niebezpieczeństwami zmagać się będzie nasz wódz, ile trudnych zadań będzie musiał wykonać zobaczycie w czasie spektaklu. Poznacie zwyczaje Indian, weźmiecie udział w tańcu zwycięstwa przy skłądaniu przysięgi. Zrozumiemy co znaczy odwaga, prawda i prawość, przymioty każdego Indianina.

Spektakl Teatru Otwartego realizowany jest w konwencji indiańskiej, z barwną muzyką. Tworzą go krakowscy aktorzy, częściowo w formie teatru lalkowego. Dzieci uczestniczą w powstawaniu przedstawienia, co zapewnia im niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę. Po spektaklu Dzieci poznają kulisy teatru.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.