Wyjątkowe życie Zakrzówka – Zielone Horyzonty

sobota, 19 maja 2018, 10:00

  • sobota, 19 maja 2018, 10:00
  • Zakrzówek i Skałki Twardowskiego, os. Ruczaj / ul. Kapelanka / ul. Tyniecka

Krakowska zieleń odkryje przed Wami swój urok i niepowtarzalność. Miejskie ogrody, pszczoły w mieście, wyjątkowość Zakrzówka czy Parku Leśnego Witkowice z pewnością Was zaskoczą i mamy nadzieję sprawią, że miejska przyroda zyska nowych pasjonatów.

Choć wyglądem przypomina chorwackie wybrzeże, to znajduje się praktycznie w centrum naszego miasta. Mowa o urokliwym Zakrzówku, który zaskoczy Was nie tylko turkusowym kolorem wody, ale przede wszystkim bogactwem walorów przyrodniczych. Modraszek, dziewięćsił bezłodygowy to tylko wstęp do ciekawostek, które odkryjecie wraz z naszym przyrodnikiem spacerując wśród niepowtarzalnych wapiennych skał, będących symbolem Zakrzówka.

Na spacer po Zakrzówku proponujemy ubrać odpowiednie obuwie - najlepiej kalosze :-)

Więcej

zzm.krakow.pl/aktualnosci/476-zielone-horyzonty-opis-warsztatow.html

Zajęcia są bezpłatne. Obowiązują zapisy poprzez dostępny na naszej stronie formularz. Poprzez formularz zgłosisz chęć udziału dziecka. Rodzice i opiekunowie nie muszą rezerwować miejsca.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.