Koncerty Baletowe „Pracownia Sztuki”

sobota, 19 maja 2018, 18:00

  • sobota, 19 maja 2018, 18:00
  • niedziela, 20 maja 2018, 18:00
  • sobota, 26 maja 2018, 18:00
  • niedziela, 27 maja 2018, 18:00
  • Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Edukacja Artystyczna Dzieci po raz dziewiąty zaprezentuje swoich uczniów podczas Koncertów Baletowych. Tegoroczne spektakle inspirowane są klimatem pracowni różnych artystów - muzyków, malarzy, rzeźbiarzy, tancerzy. Uczniowie pod czujnym okiem Pedagogów wprowadzą nas w niezwykły świat sztuki i pozwolą poczuć się jak za kulisami powstawania wielkich dzieł.

Balet jest coraz popularniejszą formą aktywności dla najmłodszych. Edukacja Artystyczna Dzieci ma pod swoimi skrzydłami już blisko 900 podopiecznych! Zajęcia organizowane są na terenie trzydziestu partnerskich placówek: szkół, przedszkoli oraz klubów kultury, dzięki czemu rodzice nie mają problemu z dowozem dzieci na zajęcia w innej części miasta. Szkoła ma także własną siedzibę Centrum Sztuki Tańca z klimatyczną salą baletową w samym sercu Krakowa przy ul. Krowoderskiej 48/2. W ofercie szkoły są także letnie i zimowe obozy baletowe oraz warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego zajęcia z tańca klasycznego? Prosta sylwetka, piękny sposób poruszania się, pewność siebie, samodyscyplina, praca zespołowa, a także oswojenie się z publicznymi występami to tylko część korzyści jakie daje najmłodszym balet.

Uczniowie wystąpią na deskach jednej z największych krakowskich scen, mieszczącej się w Nowohuckim Centrum Kultury. Na widowni zasiądzie łącznie blisko 2500 gości.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.