Lato w mieście

sobota, 23 czerwca 2018 - niedziela, 2 września 2018

  • sobota, 23 czerwca 2018 - niedziela, 2 września 2018

Słońce, plaża, piasek, woda kontra śpiew, wycieczki, pokazy filmowe, warsztaty artystyczne, gry terenowe? A może wcale nie trzeba wybierać? Wakacje spędzone w Krakowie mogą stać się niezapomnianą przygodą. Wraz z rozpoczęciem wakacji 23 czerwca Cricoteka zaprasza na Cyrkowy Piknik Rodzinny, Festiwal Kultury Żydowskiej – na specjalne dla dzieci przygotowane wydarzenia literacko-artystyczne, a Muzeum Lotnictwa Polskiego – na XIV Małopolski Piknik Lotniczy. PrzyStań na plaży oferuje odpoczynek w strefie relaksu, a parki krakowskie zapewnią nieco cienia, by rozłożyć piknikowe koce i leżaki.

Akcja Lato w mieście jak co roku zagości w ośrodkach kultury, muzeach i pracowniach. A Kids in Kraków już szykuje program letnich spacerów po tajemniczych zakamarkach Krakowa. Po szczegóły zapraszamy na nasz Facebookowy profil i na portal.

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.