Klub Ojców: Donice z palet cz. 2

piątek, 15 czerwca 2018, 17:00

  • piątek, 15 czerwca 2018, 17:00
  • Klub Jędruś, os. Centrum A bl. 6 A

Podczas warsztatów majsterkowania ojcowie wraz z dziećmi wspólnie zbudują donice z palet oraz założą w nich ogródek ziołowy.

Zajęcia, organizowane w ramach Klubu Rodziców, poprowadzi Michał Urbański - majsterkowicz amator, tata Helenki i Tadzia.

*************

Klub Ojców przy Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta powstał jako oddolna inicjatywa ojców. Jest to wyjątkowy projekt dla ojców i ich dzieci! W ramach projektu ojcowie z dziećmi mogli wziąć udział w warsztatach, piknikach i wycieczkach.

Cykl warsztatów zostanie zrealizowany przy współpracy z IKEA Kraków, która wsparła inicjatywę, udostępniając swój asortyment. Projekt Klub Ojców został wyróżniony w ramach programu Minigranty IKEA Kraków, którego celem jest wspieranie działań na rzecz lokalnych społeczności, w takich obszarach, jak rozwój dzieci, poprawa warunków życia rodzin i ochrona środowiska.

Więcej

jedrus@krakownh.pl

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.