Marzyć Marzeniami Boga

niedziela, 17 czerwca 2018, 19:45

  • niedziela, 17 czerwca 2018, 19:45
  • Kościół oo. Kapucynów, ul. Loretańska 11

17 czerwca MISTRAL GOSPEL CHOIR zagra swój finałowy koncert sezonu 2018 w Kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. W repertuarze koncertu znajdą się aranżacje tradycyjnej i nowoczesnej muzyki gospel oraz premierowy, autorski utwór „Dziecko”, będący tematem przewodnim całego wydarzenia.

O MISTRAL GOSPEL CHOIR:
Chór powstał w styczniu 2015 roku z inicjatywy Patrycji Stachury. Od marca 2016 zespół prowadzony jest przez Elę Ekiert.
Nazwa Mistral okazała się wyjątkowo trafna. Słowo to oznacza mistrza, czyli Ojca w Niebie, który jak silny powiew nadaje kierunek sprawom, pozwalając znaleźć ciszę i prawdę w chaosie codzienności. Mistral to także porywisty wiatr wyrażający żywiołowy temperament zespołu.
Mimo różnych osobowości, wrażliwości i życiowych doświadczeń członkowie zespołu pragną razem tworzyć, bo łączy ich gospel i chęć niesienia Dobrej Nowiny innym.

Skład zespołu:
Dyrygent - Ela Ekiert
Instrumenty klawiszowe - Grzegorz Różycki
Instrumenty perkusyjne - Bartosz Sałdan
Perkusja - Sławek Dziedzic
Gitara basowa - Artur Bas

Więcej

wstęp wolny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.