Piknik chillout w parku i warsztaty z kiszenia!

sobota, 11 sierpnia 2018 - niedziela, 12 sierpnia 2018

  • sobota, 11 sierpnia 2018 - niedziela, 12 sierpnia 2018
  • Stacja Zabłocie, ul. Zabłocie

Piknikujemy w sobotę i w niedzielę na leżakach i trawie, leniwie i warsztatowo, co kto lubi. W niedzielę (12.08 o 10.30) odbędą się warsztaty "kiszenie na trawie, czyli zrób swoje własne superfoods" dla tych, którzy zawsze chcieli coś ukisić, ale nie wiedzieli od czego zacząć. Każdy przygotuje 2 słoiki własnych kiszonek, które zabierze do domu.

Organizatorzy zapewniają słoiki, warzywa, przyprawy, sól - wszystko co niezbędne do nastawienia kiszonek oraz lemoniadę na ochłodę. Ze soba nalezy przynieść nóż do warzyw i deskę: przydadzą Wam się do pokrojenia warzyw na mniejsze części. Jeśli chcecie, weźcie też fartuchy, choć kiszonki to nie jest brudna robota!

ZAPISY:
W związku z tym, że ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz: https://form.jotformeu.com/82172070582352

Więcej

Na piknik wstęp wolny, cena warsztatów to 40PLN za osobę. Cena zawiera wszystkie potrzebne materiały. Podczas warsztatów przygotujecie 2 słoiki kiszonek, które zabierzecie ze sobą do domu!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.