Muzyczne Podwieczorki

sobota, 6 października 2018, 12:00

  • sobota, 6 października 2018, 12:00
  • niedziela, 21 października 2018, 15:00
  • niedziela, 11 listopada 2018, 15:00
  • niedziela, 2 grudnia 2018, 15:00
  • Kombinator, os. Szkolne 25

Klub Kombinator zaprasza na cykl koncertów, które udowodnią, że muzyka dla dzieci może być ciekawa nie tylko dla młodych słuchaczy. Klub stworzy żywą sytuację muzyczną, w której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie! Starzy, młodzi, rodziny z dziećmi (nawet tymi najmłodszymi).

6 października, 12:00 – Jerz Igor
Jerz Igor to Igor Nikiforow i Jerzy Rogiewicz - muzyczny duet znany z niezliczonej liczby zespołów. Wymienimy tylko te na literę P: Paula i Karol, Profesjonalizm, Pink Freud czy Polonezy Marcina Maseckiego. O swoim projekcie mówią tak: "naszym marzeniem było nagranie płyty dla dzieci, która traktowałaby małych odbiorców poważnie, brzmiącej bogato, nagranej wyłącznie na prawdziwych instrumentach. Takiej, której z radością słuchalibyśmy razem z dziećmi".
Jerz Igor zagra w składzie 5-osobowym - do Jerzego i Igora dołączy Tomasz Duda (klarnet, flet), Tomasz Dworakowski (puzon) i Maurycy Idzikowski (trąbka). Podczas koncertu można rozmawiać i biegać.
Koncert odbędzie się w ramach wydarzeń towarzyszących Festiwalowi "Mała Boska Komedia". Wstęp wolny za okazaniem biletu na festiwalowe spektakle lub zaproszenia, które będzie można otrzymać bezpłatnie od soboty 29 września w Klubie Kombinator.
Liczba miejsc ograniczona.

Pozostałe koncerty w ramach Muzycznych Podwieczorków:

21 października (nd.), 15:00 – Ania Broda

11 listopada (nd.), 15:00 – Asi Mina

2 grudnia (nd.), 15:00 – Czereśnie

Działanie realizowane w ramach projektu "PŁYWAJĄCY UNIWERSYTET". Projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej

wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.