„Mała stopa” – pokaz w wersji oryginalnej w KPB

niedziela, 14 października 2018, 13:30

  • niedziela, 14 października 2018, 13:30
  • Kino Pod Baranami, Rynek Główny 27

Pełna humoru i emocji animacja o pewnej nieoczekiwanej zmianie miejsc. Plemię żyjących wysoko w górach Yeti lęka się tylko legendarnej „Małej Stopy”. Co się stanie, kiedy ta pojawi się w wiosce zimowych stworów?

Bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka. Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności śnieżnych potworów. Żyjące wysoko w górach plemię prostych Yeti zaczyna się zastanawiać: co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę?

Mała Stopa to pełna przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji animacja, wyreżyserowana przez współtwórcę wielu kultowych filmów Kareya Kirkpatricka (Skok przez płot, Pajęczyna Charlotty, Uciekające kurczaki). Głosu postaciom użyczyli Channing Tatum (Logan Lucky, Nienawistna ósemka), James Corden (Ocean's 8, Tajemnice lasu), Zendaya (Król rozrywki), Common, (SelmaLeBron James (Wykolejona), Gina Rodriguez (serial Jane the Virgin), Danny DeVito (Jamnik) i Yara Shahidi (serial Czarno to widzę).

Więcej

20 zł

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.