O, kurka Kulturka! – listopad 2018

niedziela, 4 listopada 2018, 16:00

  • niedziela, 4 listopada 2018, 16:00
  • niedziela, 18 listopada 2018, 16:00
  • niedziela, 25 listopada 2018, 16:00
  • Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2
  • Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3

Od jesieni każdą niedzielę w Dworku rezerwujemy dla dzieci i rodziców! W ramach nowego cyklu „O, kurka Kulturka!”, organizowane będą spektakle teatralne, koncerty i zabawy muzyczne, spotkania podróżnicze i warsztaty kreatywne, nastawione na wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym. A wszystko to – zawsze o godz.16.00!

4 listopada 2018, 16.00
Smyko – Multisensoryka   
Warsztaty sensoryczne oparte o zasady integracji sensorycznej. Przygotowane zabawy interaktywne, usprawniające koordynację wzrokowo-ruchową, stymulujące zmysły, ćwiczące poczucie równowagi, uczące cierpliwości i wytrwałości, dające wiele satysfakcji i radości.
Warsztaty dla dzieci w wieku 1-3 lat

18 listopada 2018, 16.00  
Muzyka dla smyka – warsztaty z instrumentami
Muzyka dla smyka to wyjątkowe spotkania z instrumentami muzycznymi. Prowadzone są przez zawodowych muzyków pracujących na co dzień z dziećmi oraz działających artystycznie w krakowskich chórach i orkiestrach. Maluszki podczas warsztatów słuchają krótkich koncertów, biorą udział w zabawach ruchowych, zagadkach, śpiewają piosenki, zapoznają się z brzmieniem, budową instrumentów i samodzielnie próbują na nich grać!
Warsztaty dla dzieci w wieku 3-7 lat

25 listopada 2018, 16.00
Dookoła świata – Anglia. Londyński spacer z Misiem Paddingtonem
W Światowy Dzień Pluszowego Misia - zapraszamy na spotkanie z misiem Paddingtonem, który będzie naszym przewodnikiem po Anglii. Paddington skradł serca angielskich dzieci i choć urodził się w Peru został prawdziwym Londyńczykiem. Miś przybliży nam angielskie tradycje, zaprosi na tradycyjną herbatkę do królowej oraz pokaże swoje ulubione miejsca w stolicy wielkiej Brytanii.
Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat

Więcej

dworek.eu

Bilet na każde spotkanie: 10 zł/osoba dostępny na ekobilet.pl i w kasie Dworku

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.