Robimy SLIME (glutki), warsztaty rodzinne

sobota, 10 listopada 2018, 10:00

  • sobota, 10 listopada 2018, 10:00
  • Dwór Czeczów, ul. ks. Popiełuszki 36

Dwór Czeczów zaprasza na warsztaty rodzinne. Slime to kolorowe glutki, które opanowały dziecięcy świat zabawy na całym świecie! Powstają z połączenia kilku składników, a przy tym dają mnóstwo radości! :)
Glutki można zrobić ze składników domowych, a także przy użyciu składników chemicznych. Na naszych warsztatach będziemy używać naturalnych składników i barwników!

Ideą warsztatów jest wspólna zabawa z dzieckiem poza środowiskiem domowym, a wśród innych dzieci i rodziców w klimacie dworskim. Głównym składnikiem spotkania jest tworzenie czegoś razem, a przy okazji pobudzenie kreatywności i wyobraźni dziecka! Będzie kolorowo, pachnąco i radośnie! Zapraszamy do wspólnego brudzenia się i miło spędzenia czasu!

Uwaga!
Warsztaty skierowane są dla dzieci, które mają rozwiniętą motorykę małą, a więc m.in. posiadają umiejętność ugniatania czegoś w dłoni, co jest potrzebne do zrobienia glutka ;) Zapraszamy dzieci od trzeciego roku życia wraz z rodzicami/opiekunami!
*Przydatne informacje:
-prosimy o zapewnienie sobie i dziecku swobodnego stroju godnego pobrudzenia
-prosimy o zabranie skarpetek na zmianę (podczas warsztatów można być boso lub w skarpetkach/stopkach)
-uczulamy, że będziemy bazować na składniku jakim jest mąka ziemniaczana, a więc warsztaty nie są odpowiednie dla dzieci zmagającymi się z celiakią!

Prowadzenie:
Ewelina Grochal - organizator/instruktor CKP Dwór Czeczów, animatorka czasu wolnego i zabaw dziecięcych, animatorka kultury, studentka Pedagogiki szkolnej z Terapią pedagogiczną oraz Zarządzania w Turystyce. Posiada 4-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Jest SLIME, jest ZABAWA!

Więcej

BILETY do zakupienia w dniu wydarzenia 15 minut przed rozpoczęciem warsztatów! Koszt: 15zł (rodzic + dziecko), 10zł (z Kartą Podgórze w Kulturze). Obowiązują zapisy!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.