Rodzinne śpiewanie pieśni patriotycznych…

niedziela, 11 listopada 2018, 16:00

  • niedziela, 11 listopada 2018, 16:00
  • Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2

Z okazji Święta Niepodległości Jan Migała i rodzina Kutników zapraszają na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać na koncert z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Koncert nawiązuje do tradycji z okresów rozbiorów i wojen, kiedy to w polskich domach spotykali się ludzie, aby wspólnie razem śpiewać i czytać poezję polską kultywując w ten sposób patriotyzm. Będziemy chcieli odtworzyć atmosferę tamtych spotkań zapraszając Państwa do wspólnego udziału w tym koncercie, w którym wystąpi cała rodzina Państwa Kutników z Opery Krakowskiej,czyli Kristina, Michał, Gabrysia i Piotrek. Koncert przygotuje,poprowadzi i również zaśpiewa Jan Migała. Dla ułatwienia śpiewania Dworek Białoprądnicki przygotowuje dla publiczności śpiewniki. W czasie koncertu usłyszymy też solowe wykonania niektórych mniej znanych utworów patriotycznych.

Śpiewane utwory wykonywane od pokoleń stanowią piękną lekcję polskiej historii, potrafią wzruszyć do łez. 11 listopada o godz. 16.00 zapraszamy do wspólnego śpiewania znanych pieśni patriotycznych. Chcemy dzięki temu propagować i kontynuować najpiękniejsze polskie tradycje - śpiewania w gronie najbliższych osób.

Sala Kominkowa

Więcej

wstęp wolny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.