Na dnie starej skrzyni – ferie z kulturą!

poniedziałek, 14 stycznia 2019 - piątek, 18 stycznia 2019

  • poniedziałek, 14 stycznia 2019 - piątek, 18 stycznia 2019
  • poniedziałek, 21 stycznia 2019 - piątek, 25 stycznia 2019
  • Klub Kultury Mydlniki, ul. Balicka 289

Stara, zielona skrzynia odnaleziona na strychu Klubu Kultury Mydlniki ma ciekawą historię. Już pora, by poznały ją dzieci, które spędzą czas w Klubie podczas zimowych warsztatów kulturalnych!

Stara skrzynia słyszała wiele opowieści, była świadkiem przełomowych wydarzeń i chowała w sobie niezwykłe skarby. Każdego dnia dzieci sięgną na dno zielonej skrzyni, wyciągną ciekawy przedmiot i poznają historię z nim związaną. A za historią pójdzie wiele artystycznych warsztatów- plastycznych, ceramicznych, tanecznych, folklorystycznych, stolarskich, krawieckich, teatralnych i multimedialnych. Wsiądziemy do starej skrzyni i pojedziemy też na wycieczki! A podczas gier terenowych pójdziemy śladem mydlnickich legend.

Kto z Was jest ciekawy, co kryje stara, zielona skrzynia?

Zajęcia odbywaja się w godzinach: 8:00-16:00

wiek: uczniowie szkoły podstawowej

Więcej

mydlniki.dworek.eu/zapisy

533 356 008

mydlniki@dworek.eu

Koszt: 40 zł/dzień. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Możliwe jest zamówienie dwudaniowego obiadu w firmie Gościniec, w cenie 12 zł/dzień. Dzięki dotacji Urzędu Miasta Krakowa dla posiadaczy krakowskich kart KKR3+ oraz karty rodziny z niepełnosprawnym dzieckiem dostępne są zniżki w wysokości 50%.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.