Kraina z Lodu

sobota, 16 marca 2019, 10:00

  • sobota, 16 marca 2019, 10:00
  • Dwór Czeczów, ul. ks. Popiełuszki 36

Elsa zamieszkuję lodowy zamek, który sama dla siebie stworzyła , gdyż posiada ona moc władania lodem i śniegiem. Księżniczka uciekła z królestwa , które zamieszkiwała od dzieciństwa , ponieważ nie potrafi ona panować nad swoją mocą i boi się ,że wyrządzi krzywdę zarówno swojej rodzinie jak i poddanym. Jednak w zamku jest ktoś, kto za Elsą bardzo tęskni- jej młodsza siostra. Anna bardzo chce odnaleźć swoją starszą , kochaną siostrę i przywrócić lato w całym królestwie. W tym celu udaję się na poszukiwanie Lodowego zamku, który zamieszkuje Elsa. Na swojej drodze spotyka ona Kristoffa oraz zabawnego bałwanka Olafa, którzy będą pomagali jej podczas wyprawy. Czy Annie uda się odnaleźć siostrę?

Czy Elsa będzie potrafiła przywrócić lato w królestwie ? Wszystko okaże się 16 marca!

Więcej

normalny 10zł/os. (cena za osobę obowiązuje osobno rodzica jak i dziecko), -ulgowy 7zł/os. (dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora). Uwaga! Nie będzie możliwości zakupienia biletów w dniu spektaklu!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.