Miniaturowe światy Playmobil w Galerii Bronowice

środa, 3 kwietnia 2019 - niedziela, 30 czerwca 2019

  • środa, 3 kwietnia 2019 - niedziela, 30 czerwca 2019
  • Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61

Od 1974 roku zabawki systemowe Playmobil za jakość i gwarancję doskonałej zabawy doceniają pedagodzy, rodzice, a przede wszystkim dzieci z całego świata. Na przestrzeni 45 lat istnienia, kolejne pokolenia z około 100 krajów poznały 30 różnorodnych światów do zabawy. Część z nich będzie można odwiedzić podczas interaktywnej wystawy, dostępnej od teraz w Galerii Bronowice. Tam, choć na chwilę, najmłodsi wejdą w rolę strażaków, rycerzy, czy księżniczek.

W Galerii Bronowice ruszyła właśnie wystawa, dająca szansę przeniesienia się do miniaturowych światów, w których granice fantazji nie istnieją. Playmobil to zabawa systemowa, którą niemal pół wieku temu stworzył Hans Beck. U dzieci pobudza kreatywne myślenie, a rodzicom pozwala wrócić pamięcią do młodzieńczych lat. Od kwietnia najmłodsi goście centrum handlowego staną przed okazją wcielenia się w dowolne role w odwzorowanych, miniaturowych światach. Ograniczenie stanowić będzie tylko i wyłącznie ich własna wyobraźnia.

Dodatkowo pod czujnym okiem animatorów, w każdy weekend będą się odbywać wspólne zabawy produktami Playmobil oraz konkursy z nagrodami. Jednak to nie wszystko - w Salonie Zabawek MIKI na najmłodszych czekać będą upominki, dołączane do zakupu  artykułu marki Playmobil.

Interaktywna wystawa, z kultową niemiecką marką w roli głównej, będzie dostępna w Galerii Bronowice do końca czerwca w godzinach pracy centrum handlowego.

Więcej

Udział w zabawie jest bezpłatny.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.