Półkolonie z Harcownią

poniedziałek, 15 lipca 2019 - piątek, 19 lipca 2019

  • poniedziałek, 15 lipca 2019 - piątek, 19 lipca 2019
  • poniedziałek, 22 lipca 2019 - piątek, 26 lipca 2019
  • poniedziałek, 29 lipca 2019 - piątek, 2 sierpnia 2019
  • poniedziałek, 5 sierpnia 2019 - piątek, 9 sierpnia 2019
  • poniedziałek, 12 sierpnia 2019 - piątek, 16 sierpnia 2019
  • poniedziałek, 19 sierpnia 2019 - piątek, 23 sierpnia 2019
  • poniedziałek, 26 sierpnia 2019 - piątek, 30 sierpnia 2019
  • Harcownia, ul. Halszki 28

Harcownia zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na pełne przygód półkolonie. Siedem wyjątkowych tygodni rozpocznie się już 15 lipca! Podczas wakacji z Harcownią nie będzie czasu na nudę. Każdy turnus ma swój unikalny temat, który przeniesie dzieci do zupełnie innego świata, a pomysłowi animatorzy zapewnią atrakcje na najwyższym poziomie.

PÓŁKOLONIA ZGŁOSZONA DO KURATORIUM OŚWIATY:
„Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci, dlatego oferujemy kameralną grupę oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Program dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników turnusu. Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci – przekonaj się, że potrafimy tego dokonać!” – zapewnia organizatorzy.

Wszystkie posiłki dostarcza firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu dzieci, stąd jedzenie jest zdrowe i zróżnicowane.

turnus I, 15-19.07
Starożytny Egipt
Przeniesiemy się do świata starożytnych piramid. Przekonamy się jaki wpływ na dzisiejsze życie mieli dawni Egipcjanie. Stworzymy własne mumie i talizmany szczęścia. Dowiemy się na czym polegają wykopaliska archeologiczne i wyruszymy w teren, aby z pomocą wykrywacza metali spróbować wykopać niezwykłe skarby. Odwiedzimy także Muzeum Archeologiczne.

Turnus II, 22-26.07
Pachnąca Azja
Jedzenie ryżu pałeczkami i pisanie śmiesznych znaków zamiast liter – to zwykle coś, co jest dla dzieci najdziwniejsze w kulturze azjatyckiej. Wspólnie odkryjemy też inne niezwykłości tego kontynentu. Będziemy próbować przypraw, rysować chińskie znaki, uczyć się chodzić w kimono. Dowiemy się czym jest manga udając się do Muzeum Manggha.

Turnus III, 29.07 – 2.08
Eurotrip
Tydzień Europejski upłynie nam na poznawaniu kultury bliższych i dalszych sąsiadów. Spróbujemy zatańczyć tańce fiński i belgijski. Nauczymy się mówić „dzień dobry” w 10 językach. Poznamy tradycyjne potrawy europejskich stolic, a nawet udamy się na warsztaty robienia pizzy. Po takim tygodniu stolice państw europejskich będziemy mieć w małym palcu!

Turnus IV, 5-9.08
Piękna nasza Polska cała
Tydzień polski sprawi, że palcem po mapie przemierzymy naszą Ojczyznę od morza aż do Tatr! Poznamy najpiękniejsze polskie legendy, które będziemy odzwierciedlać poprzez teatrzyki i prace plastyczne. Wyruszymy na wycieczkę, aby zobaczyć tradycyjną polską wieś i spróbować wydoić krowę! Poznamy tajemnicze słowa, które już dawno nie są w użyciu. Odwiedzimy także Muzeum Etnograficzne.

Turnus V, 12-16.08
Olimpiada sportowa
W planie przewidziano przede wszystkim: wyjście na basen, podchody, gimnastykę oraz ruch na wiele różnych sposobów. Ponadto gry i zabawy rekreacyjne oraz konkurencje sportowe z nagrodami. Będziemy radośnie harcować, pamiętając o współzawodnictwie fair play. Ponadto znajdziemy czas na warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne. Wyruszymy także na wycieczkę do parku linowego!

Turnus VI, 19-23.08
Badacze przyrody
Z lupą wyruszymy w świat, aby wspólnie odkrywać bogactwo przyrody. Dowiemy się czym różnią się ślady od tropów, sarna od jelenia i buk od Bugu. Poznamy gatunki otaczających nas drzew, będziemy wąchać kwiaty z pobliskiej kurdwanowskiej łąki i łapać owady do specjalnych pojemników. Pod najprawdziwszym mikroskopem zbadamy przeróżne znaleziska przyrodnicze! Odwiedzi nas także przyrodnik z super warsztatami.

Turnus VII, 26-30.08
Talenciarnia
Każdy ma jakiś talent, czasem trzeba go po prostu odkryć! Będziemy tańczyć, śpiewać, malować, szyć, gimnastykować się, a nawet uprawiać sztuki walki! To będzie tydzień różnorodności w dobrym tego słowa znaczeniu, na końcu którego urządzimy wielkie „Mam talent”! Podczas tego tygodnia odwiedzą nas nawet warsztaty cyrkowe! Będzie się działo!

Ramowy plan półkolonii:
7.30-8.30 – zabawy świetlicowe
8.30-16.00 – zajęcia programowe (sportowe, muzyczne, taneczne, fitness, ruchowe, plastyczne, wyjście na basen, wycieczki itp.) w tym 3 posiłki
16.00-17.30 – zabawy świetlicowe

Koszt:
480 zł wpłata zadatku do 30.04
500 zł wpłata zadatku od 10.06
520 zł wpłata zadatku po 10.06
bezzwrotny zadatek w wysokości 100zł

W cenie turnusu:
(kolejny turnus 5% zniżki,)
– opieka wykwalifikowanej kadry,
– ubezpieczenie NNW
– wyjścia i wycieczki
– wyżywienie: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek (uwzględniamy diety!),
– woda bez ograniczeń,
– materiały plastyczne,
– autorski program,
– opieka od 7.30-17.30
– niezapomniane wrażenia!

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.