Rodzinne pływanie. Weekendowe lekcje pływania

sobota, 6 lipca 2019 - sobota, 30 listopada 2019

  • sobota, 6 lipca 2019 - sobota, 30 listopada 2019

Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA”, Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim oraz  Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę” od 6 lipca do 30 listopada.

Główną ideą akcji jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu. Jest to świetna promocja sportu rodzinnego oraz zdrowego stylu życia.

Rodzinne pływanie skierowane jest do krakowskich rodzin zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków. W ramach projektu rodziny mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i max. 3 dzieci (od 5 lat do 16 roku życia).

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Rodzinne pływanie odbywa się na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo-rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa:

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.