Krakowski Klub Jiu Jitsu Banzai

Dom Kultury Bieżanó, ul. Aleksandry 11

Banzai! (jap. 万歳 banzai!, dosł. 10 tys. lat) – To japoński okrzyk wyrażający radość i uznanie, stosowany również jako pozdrowienie: „Niech żyje!”, Hurra! Dla nas, członków klubu okrzyk Banzai! to przede wszystkim radość ze zdobytego osiągnięcia, wygrania walki, zrobienia postępu w nauce. Klub  Banzai  działa nieprzerwanie od 2000 roku i w chwili obecnej prowadzi zajęcia już w pięciu punktach na mapie Krakowa. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, w tym pod okiem utytułowanego zawodnika judo i jednego z najlepszych trenerów Jiu Jitsu w Polsce – Przemka Sikory. Koncentrujemy swoją aktywność na krzewieniu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, wychowywaniu i budowaniu pewności siebie przez kulturę fizyczną i sport oraz propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Adepci Jiu-Jitsu skupieni w grupach zawodniczych  biorą udział w rywalizacji sportowej na arenie krajowej i międzynarodowej.

MIEJSCA TRENINGÓW: 

- Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego; Bieżanowska 204, 30-856 Kraków
- Dom Kultury Bieżanów; Aleksandry 11, 30-837 Kraków
- Szkoła Podstawowa nr 86 im. Powstańców Śląskich; osiedle Jagiellońskie 18, 31-843 Kraków
- Szkoła Podstawowa nr 47 im. S. Czarnieckiego; Myśliwska 64, 30-718 Kraków
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi; 32-126, Igołomia 252, 32-125 Igołomia

Więcej

  • Dzisiaj czynne: brak informacji

www.banzaijiujitsu.pl

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.