#17. Sacrum Profanum: Warsztaty muzyczno-plastyczne

niedziela, 29 września 2019, 11:00

  • niedziela, 29 września 2019, 11:00
  • Cricoteka Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora , ul. Nadwiślańska 2

Koncertom tegorocznej edycji Sacrum Profanum, odbywającej się pod hasłem "Sąsiedztwo" towarzyszy szerokie spektrum wydarzeń, wśród których oprócz paneli są również koncerty, wystawy czy warsztaty dla dzieci. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy w muzyce współczesnej jest jeszcze miejsce na sacrum, zobaczymy, jak powstają instrumenty i czy muzykę można narysować?

Nastroje muzyki
Warsztaty muzyczno-plastyczne
Czy wiecie, że muzyka może szumieć jak fale albo brzęczeć jak pszczoła? Jeśli nie wiecie, będziecie mogli się o tym przekonać na naszych warsztatach, podczas których wsłuchamy się w nastroje muzyki, a później spróbujemy je zaprezentować w pracach plastycznych. Wymagany dobry słuch i wyobraźnia! Na warsztaty, które potrwają około godziny, zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Wydarzenie jest bezpłatne, a poprowadzi je Anna Kwiatkowska, doświadczona animatorka kultury i specjalistka od dziecięcej wyobraźni.

Na warsztaty, które potrwają około godziny, zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Warsztaty poprowadzi je Anna Kwiatkowska, doświadczona animatorka kultury i specjalistka od dziecięcej wyobraźni.

Rodzicom w trakcie trwania warsztatów polecamy zwiedzenie wystawy „Komedianci!” Maurizio Buscarino w Cricotece (bilet na wystawę kosztuje 15 zł).

Więcej

sacrumprofanum.com

Bezpłatną wejściówkę należy pobrać tylko dla dziecka. Ilość miejsc ograniczona!

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.