Urodzinowe Dzień Dobry ICE Kraków

niedziela, 17 listopada 2019, 10:00-15:00

  • niedziela, 17 listopada 2019, 10:00-15:00
  • Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Konopnickiej 17

Centrum Kongresowe ICE Kraków obchodzi w tym roku swoje 5-lecie: uroczyste otwarcie obiektu miało miejsce 16 października 2014 roku. A jak świętować urodziny, to radośnie i w doborowym towarzystwie. Okazją do wspólnej urodzinowej zabawy będzie jedna z najważniejszych organizowanych tu imprez społecznych, czyli otwarty piknik rodzinny Dzień Dobry ICE Kraków.

17 listopada dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowano szereg atrakcji, m.in. warsztaty naukowe, naukę tańca i zajęcia muzyczne . W strefie Kids in Kraków spędzimy niezapomniane chwile na specjalnie zaaranżowanym na tę okazję placu zabaw. Bariery komunikacyjne przełamiemy podczas warsztatów nauki języka migowego dla dzieci. A gdy lody zupełnie już stopnieją, wymienimy się dziecięcymi ubrankami, książkami i zabawkami podczas urodzinowego swapu.

Ze względu na urodzinowy klimat wydarzenia pojawi się na nim szczególnie dużo atrakcji - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Kiedy organizowaliśmy pierwszy piknik Dzień Dobry ICE Kraków, nie spodziewaliśmy się, że przerodzi się on w cykl spotkań, które szybko urosną do rangi jednej z najważniejszych krakowskich imprez społecznych. "Co kwartał odwiedza nas ponad 1500 osób" - mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego. Zdajemy sobie sprawę, że wyjście z całą rodziną w weekend do kina, na wystawę lub warsztaty może być dla wielu osób sporym wydatkiem, dlatego też wszystkie atrakcje w ramach naszego pikniku są zawsze bezpłatne" - dodaje.

Dzień Dobry ICE Kraków to pięć godzin wyśmienitej rozrywki - od godz. 10.00 do 15.00 Centrum Kongresowe ICE Kraków zmieni się w ogromny plac zabaw. Wypełniona zostanie również przestrzeń przed budynkiem, gdzie pojawi się słodka ciężarówka Wawel Truck z mnóstwem atrakcji od naszego partnera Wawel S.A. Po raz pierwszy odbędą się warsztaty integracyjne z podstaw polskiego języka migowego, które poprowadzi małopolski oddział Polskiego Związku Głuchych. 

Ważnym punktem programu będą pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych - policjantów, ratowników medycznych i strażaków. Wśród urodzinowych atrakcji znajdą się również strefa zabawy GOjump i GOkidz! oraz warsztaty (m.in. designu, artystyczne, taneczne czy teatralno-muzyczne) organizowane przez Klubokawiarnię likeKonik, Kinnarps, Fundację Prodriver, HistoryLand, Studio Teatru Muzyki i Tańca, Egurrola Dance Studio czy Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana.

Na koniec tradycyjnie obejrzymy film niespodziankę (wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc na www.evenea.pl). Centrum Kongresowemu ICE Kraków – jak wszystkim młodym jubilatom – życzymy kolejnych świeczek na torcie!

Więcej

Wstęp wolny, na pokazy filmowe obowiązują bezpłatne wejściówki.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.