Do Betlejem – multimedialne oratorium na Boże Narodzenie

wtorek, 3 grudnia 2019, 11:00

  • wtorek, 3 grudnia 2019, 11:00
  • wtorek, 3 grudnia 2019, 19:00
  • Kino Kijów, al. Krasińskiego 34

Filharmonia Futura zaprasza świątecznie na widowisko Do Betlejem - multimedialne oratorium na Boże Narodzenie.

Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy (krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora), wyjątkowi wykonawcy: Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Michał Gasz, Orkiestra Filharmonii Futura oraz Chór Con Fuoco AGH i Chór Fermata z Zielonek sprawiają, że Do Betlejem to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus.
Propozycja krakowskiej, nowatorskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem!

Czas trwania: 90 min.
Muzyka, scenariusz, reżyseria: Mikołaj Blajda

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.