Bajeczny Barbakan

piątek, 29 listopada 2019 - piątek, 20 marca 2020

  • piątek, 29 listopada 2019 - piątek, 20 marca 2020
  • Barbakan, ul. Basztowa

Witamy w Bajecznym Barbakanie! Tu każda cegiełka pamięta historię Krakowa, postaci jego słynnych bohaterów, legendy i opowieści. Rozbudź swoją wyobraźnię wraz z Bajecznym Barbakanem! Zrób sobie zdjęcie z Lajkonikiem, Bazyliszkiem, Smokiem Wawelskim czy ze słynnym czarnoksiężnikiem Janem Twardowskim.

Podczas interaktywnej wystawy Bajeczny Barbakan zobaczymy przestrzenne instalacje świetlne, czarodziejskie lustra i magiczna grę świateł.

Figury świetlne

Przestrzenne instalacje świetlne przedstawiające postacie znane z bajek oraz Legend Krakowskich. Jesteśmy przekonani że ta interaktywna ekspozycja zainspiruje turystów zwiedzających Kraków, a dla najmłodszych będzie zagłębieniem się w nieznaną i bajeczną historię miasta.

Czarodziejskie lustra

Drogi Gościu! Mamy dla ciebie w Barbakanie Tajemnicze czarodziejskie lustra, możesz w nich zobaczyć siebie w świecie bajek. Podejdź do zwierciadła, a zobaczysz kim jesteś w krainie legend. Zdjęcie twojej przygody możesz pobrać z Naszej strony, Facebooku lub Instagrama.

Magiczna gra świateł

Każda legenda, każda opowieść to magiczna gra światła z naszą wyobraźnią. Zamień się w słuch a dostaniesz niezwykle magiczną dawkę emocji.

Zwiedzanie:

16.00   Wersja w języku polskim
16.30   English language version
17.00   Versión en Español
17.30   Версія Українською мовою
18.00   Wersja w języku polskim
18.30   English language version
19.00   Versión en Español
19.30   Версія Українською мовою
20.00   Wersja w języku polskim
20.30   English language version
21.00   Versión en Español
21.30   Версія Українською мовою

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.