Jak pokonać trolla Bojobola i stać się bogatym

sobota, 25 stycznia 2020, 12:00

  • sobota, 25 stycznia 2020, 12:00
  • Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza Bonobo, Mały Rynek 4

Spektakl „Jak pokonać trolla Bojobola i stać się bogatym” (25 stycznia) jest adaptacją norweskiej baśni „Pan Per”. Opowiada o przygodach dwóch sióstr Oli i Zosi. Pewnego sobotniego przedpołudnia Zosia znajduje na strychu dziwną walizkę. Chcąc pochwalić się siostrze swoim znaleziskiem, zakłóca spokój Oli szukającej klucza do norweskiego szczęścia. Dzięki krasnalowi Nilsowi i zabawie w teatr dziewczynki przenoszą się w świat norweskich troli. Poznają tam Pera, jego kotkę Kari, renifera Olę, jelenia Larsa i łosia Sweana, a także zabawnego króla Halfana i oczywiście trolla Bojobola.

Ola ma okazję przekonać się, jak to jest być biednym i odczuwać głód. Odkrywa też, że czasem wystarczy dobry pomysł, by się wzbogacić. Zosia natomiast zaczyna rozumieć koty i dzięki zabawie w teatr coraz bardziej je podziwia. W końcu zmęczone i głodne dziewczynki wracają do domu. Doceniają, że mają rodziców, którzy je bardzo kochają i otaczają opieką.

Czas trwania: ok. 1 godz.

Więcej

bonobo@bo-no-bo.pl

20 zł (bilety do kupienia przed spektaklem)

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.