Gra rodzinna „Rejs”

sobota, 15 lutego 2020, 09:45

  • sobota, 15 lutego 2020, 09:45
  • Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, ul. Krupnicza 38

Gra rodzinna „Rejs”

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i Fundacja „Hals” zapraszają do udziału w grze rodzinnej, która odbędzie się 15 lutego 2020 r. (sobota) w ramach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej SHANTIES. Temat gry związany jest Wisłą i jej dopływami, z żeglowaniem, piosenką żeglarską i wodą!

W grze mogą brać udział drużyny liczące od 2 do 5 osób – dzieci z rodzicami, opiekunami albo dziadkami czy kuzynami. Stawiamy na zróżnicowanie wiekowe dlatego prosimy, by każdy zespół składał się z co najmniej jednego dziecka z rodzicem lub opiekunem.

W dniu „Rejsu” każda drużyna otrzyma taki sam zestaw ciekawych zadań do wykonania. Będzie także okazja do zagrania w największą w Krakowie grę planszową o Wiśle. Wszystkie zadania będą punktowane i oceniane. Wygra ekipa, która zdobędzie najwięcej punktów. Zapewniamy, że zadania nie będą trudne, będą jednak wymagać pomysłowości i kreatywności a także zaangażowania całej drużyny.

Z powodów organizacyjnych w grze może wziąć udział maksymalnie 6 drużyn, dlatego konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać do 14 lutego 2020 r. do godz. 12.00 wysyłając kartę zgłoszenia na adres: mstachnik@cmjordan.krakow.pl. Można też zarejestrować się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 lub w dniu „Rejsu” w budynku Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, ul. Krupnicza 38 do godz. 9.45 (parter, portiernia CM). Rejestracja w dniu gry, czyli 15 lutego 2019 roku, będzie jednak możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc.

Start drużyn: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana (ul. Krupnicza 38) o godz. 10.00 (zbiórka o 9.45 na parterze).

Nagrodą za zajęcie I, II i III miejsca będą bilety na koncerty w ramach 39. Festiwalu SHANTIES, który odbędzie się w dniach 20-23 lutego 2020 r. (koncerty dla dzieci i dorosłych) oraz nagrody rzeczowe. Ponadto każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w grze.

Podsumowanie gry, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w Tawernie „Stary Port” ok. godz. 13.30. Nagrody ufundowała Krakowska Fundacja Żeglarstwa, Sportu i Turystyki „HALS”.

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia:
Regulamin i karta zgłoszenia – gra rodzinna 2020

Dodatkowe informacje:
E: mstachnik@cmjordan.krakow.pl
T: 12 430 00 15 wew. 241

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.