Strażak Sam w M1 Kraków

piątek, 14 lutego 2020, 11:00-19:00

  • piątek, 14 lutego 2020, 11:00-19:00
  • sobota, 15 lutego 2020, 11:00-19:00
  • Centrum Handlowe M1, Aleja Pokoju 67

Centrum handlowym M1 Kraków czeka na chłopców i dziewczynki, którzy uwielbiają dobrą zabawę i chcą, aby świat był bezpieczny. Gościem specjalnym eventu oczywiście będzie Strażak Sam, z którym każdy maluch może przybić piątkę i zrobić sobie wspólne zdjęcie!

Jeżeli jesteście gotowi na super przygodę to dołączcie do drużyny bohaterskich ratowników. Nagroda główna to zdjęcie małego bohatera w ogólnopolskim magazynie Strażak Sam!

Co zrobić, aby Twoje dziecko znalazło się na łamach gazety? Dla uczestników przygotowaliśmy tor przeszkód i zadania sprawnościowe, rozwijające spostrzegawczość. Wszystko po to, aby dzieci nabywały wiedzę dotyczącą zasad bezpieczeństwa.

Szczegóły konkursu znajdziesz na www.strazaksamwakcji.pl Na małych kadetów czekają oczywiście setki upominków. Akcję nakręca kanał telewizyjny MiniMini i Egmont, wydawca magazynu Strażak Sam.

Drodzy Rodzice, zabierzcie swoje małe zuchy i bawcie się z nami! Wspólnie z animatorem pokażemy dzieciom, co robić, kiedy widzimy pożar i jak uchronić się przed nim w domu lub w lesie. A co najważniejsze, nauczymy dzieci numerów telefonów ratunkowych. To bezcenna wiedza, w którą musimy wyposażyć każde dziecko.

Więcej

wstęp wolny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.