Etnokalendarz: Jak ładnie! | rodzinne warsztaty online

sobota, 23 maja 2020, 13:00

  • sobota, 23 maja 2020, 13:00

Czym jest majenie i co mają z nim wspólnego krowy? Jak ozdobić budę dla psa a jak statek pasażerski? Czy w dawnej izbie w środku nocy łatwiej było się zgubić czy odnaleźć? Na te i mnóstwo innych pytań odpowiemy podczas najbliższych warsztatów rodzinnych Etnokalendarz. Tym razem spotykamy się online!

Majowy Etnokalendarz: Jak ładnie! poświęcony jest projektowaniu przestrzeni. W trakcie warsztatów poznamy dawne sposoby na szybkie remonty i przetestujemy praktyczne aranżacje wprost z drewnianej izby. Zastanowimy się, po co w muzeum zjeżdżalnia i czy tam, gdzie architektów sześć, może powstać miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wprawimy w ruch wyobraźnię, tworząc własne, rodzinne projekty. Nie zabraknie łamigłówek, wyzwań dla śmiałków oraz mnóstwa zabawy, do której możecie dołączyć z Waszych domów.

Premiera warsztatów odbędzie się w sobotę, 23 maja o godzinie 13.00 w serwisie YouTube. Bacznie obserwujcie nasze wydarzenie – niedługo podamy Wam link, pod którym będziecie mogli uczestniczyć w naszym wirtualnym Etnokalendarzu!

Informacje praktyczne:
Premiera: sobota, 23 maja, godzina 13.00;
Miejsce: Ratusz, plac Wolnica 1 oraz Twój salon / pokój;
Cena: Warsztaty online są bezpłatne. Nie obowiązują zapisy.

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.