EKOlaż, czyli drugie życie rzeczy wg Andy'ego Warhola - O kurka Kulturka!

niedziela, 24 maja 2020, 16:00

  • niedziela, 24 maja 2020, 16:00
  • Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” wznawia rodzinne warsztaty „O kurka Kulturka!”. Będą się one odbywać ONLINE w niedzielne popołudnia.

Warsztaty online dla dzieci w duchu ekologii, kreatywności i z nutą artystycznego szaleństwa to kolejna odsłona cyklu „O kurka kulturka!”. Tym razem z przedmiotów codziennego użytku stworzymy dzieła sztuki.

Czy puszka z zupą firmy Cambell lub butelka Coca Coli może stać się dziełem sztuki? Przekonamy się o tym poznając dzieła niezwykłego artysty jakim był Andy Warhol, który niejednokrotnie wykorzystywał w swoich pracach przedmioty codziennego użytku. W naszej artystycznej pracowni przygotujemy między innymi kolorowe puszki, zaprojektujemy popartowskie skarpetki oraz stworzymy obrazy inspirowane seryjnymi kompozycjami Warhola. Koniecznie dołączcie! Będziemy puszczać wodze wyobraźni i przede wszystkim dobrze się bawić.

Materiały, które przydadzą się podczas warsztatów:

  • Kredki, pisaki, białe kartki papieru, para skarpetek najlepiej w jednolitym kolorze (najlepsze będą białe), farby lub pisaki do tkanin (jeśli ktoś posiada), puszka po konserwowych produktach (np. po groszku lub kukurydzy), plastelina.

Nie zapomnijcie o uśmiechu i dobrym humorze!

Prowadząca: Anna Machacz
Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat

Więcej

dworek.eu

Bilety w cenie 10zł za spotkanie do nabycia przez Ekobilet.pl

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.