Dzień Dziecka z KBF: gra terenowa

sobota, 30 maja 2020 - poniedziałek, 1 czerwca 2020

  • sobota, 30 maja 2020 - poniedziałek, 1 czerwca 2020
  • Rynek Główny
  • InfoKraków Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2
  • InfoKraków ul. św. Jana 2, ul. św. Jana 2

Jest taki specjalny dzień w ciągu roku, na który czekają wszystkie dzieci. Przed nami Dzień Dziecka. W tym szczególnym roku zapraszamy do spędzenia rodzinnego Dnia Dziecka z Krakowskim Biurem Festiwalowym. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, także takich, które pozwolą na wspólne wyjście z domu i zwiedzanie naszego miasta w ramach akcji Bądź turystą w swoim mieście.

Już od soboty (30 maja) zapraszamy na rodzinną grę terenową „Zwierzęca wyliczanka”.

Przygotowaliśmy specjalną kartę z zadaniami: żeby je wykonać należy udać się na Rynek Główny w Krakowie i poszukać słonia, karpia, lwa, jaszczurki, orła czy barana.

Karta z zadaniami jest do pobrania jako załącznik do tej informacji albo można też zaopatrzyć się w nią w każdym punkcie InfoKraków (na ul. św. Jana, ul. Szpitalnej, w Sukiennicach, w Pawilonie Wyspiańskiego czy na Powiślu 11).

A teraz czas na niespodziankę! Na dzieci, które wypełnią kartę lub pokażą jej wersję elektroniczną w dniach 30 i 31 maja oraz 1 czerwca 2020 r. w punktach InfoKraków w Pawilonie Wyspiańskiego (10.00-17.00) oraz na ul. św. Jana 2 (9.00-19.00) będzie czekała niespodzianka, którą dla dzieci przygotował Krakowski Producent Słodyczy firma Wawel – Partner wspierający akcji „Bądź turystą w swoim mieście”.

Do dzieła!

Załączniki

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.