Pracownia Piastów 22

os. Piastów 22, Kraków

Pracownia Piastów 22 to przestrzeń w której młodzież może się spotykać, integrować, uczyć, rozwijać pasje, a także kształtować obywatelskie zainteresowania i postawy. Pracowni znajdują się też działania kierowane do rodziców z małymi dziećmi oraz osób oczekujących na potomstwo. 

Pracownia zlokalizowana jest na osiedlu Piastów 22. To ponad 170 metrów kwadratowych przyjaznej przestrzeni, wyposażonej między innymi w laptopy, tablice multimedialne, telewizor, rzutnik, sprzęt fotograficzny.

Przestrzeń została przygotowana tak, by stworzyć atrakcyjne warunki dla młodych ludzi – to miejsce, w którym młodzież może czuć się swobodnie i realizować́ potrzeby związane z nauką, uczestnictwem w kulturze oraz aktywnością społeczną i obywatelską. Pracownia Piastów 22 jest także dostosowana do potrzeb małych dzieci oraz ich rodziców i opiekunów.

Aktualne działania Pracowni można śledzić na profilu na Facebooku lub na stronie  internetowej mlodziez.krakow.pl. Pracownia Piastów 22 zaprasza!

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.