Domowy Koncert Figurkowy (online)

niedziela, 22 listopada 2020, 18:00

  • niedziela, 22 listopada 2020, 18:00
Choć w Teatrze Figurki zajmujemy się głównie tworzeniem spektakli i organizowaniem wydarzeń teatralnych dla naszych najmłodszych widzów, muzyka towarzyszy nam nieprzerwanie. Śpiewamy, gramy, bawimy się dźwiękiem, eksperymentujemy. Okazało się, że w trakcie naszej działalności powstało naprawdę sporo piosenek! Część z nich znacie z naszych spektakli, część mogliście usłyszeć podczas innych projektów, część do tej pory mieszkała w szufladzie czekając na wyjątkowy dzień, który nadejdzie już w najbliższą niedzielę. To właśnie 22 listopada o godzinie 18.00 po raz pierwszy zagramy dla was nie spektakl, a koncert! Gdzie? W twoim domu! Wydarzenie będzie transmitowane online.

W repertuarze przewidujemy piosenki, w których zarówno mali jak i duzi odnajdą coś dla siebie. Zaśpiewamy Wam ballady o kosmicznych podróżach, kołysanki dla tych, którym trudno zasnąć po dniu pełnym wrażeń czy buntownicze songi wróżek-marzycielek. Wszystko to a wydaniu miękkim, ciepłym, akustycznym.

Aleksandra Denkowicz - teksty, muzyka, koncepcja artystyczna, wokal, ukulele
Mateusz Wróbel - djembe
Dominika Kaczmarek - perkusjonalia, wokal
Mateusz Adam Kowalczyk - aranż, gitara akustyczna
Bartek Bujko - obsługa techniczna
 
Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy Ośrodkowi Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA, skąd będziemy dla was nadawać.
 
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.