Kto sprawnie odgadnie? – gra rodzinna online

sobota, 30 stycznia 2021, 16:00

  • sobota, 30 stycznia 2021, 16:00
  • Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 5

Wszystkich tych, którzy na samą myśl o zdrowej rywalizacji czują ekscytujące mrowienie w całym ciele, oraz wszystkich tych, którzy za współzawodnictwem nie przepadają, ale za to cenią sobie dobrą zabawę, Ośrodek Kultury Norwida zaprasza do udziału w „Kto sprawnie odgadnie? Zagadkowej rozgrywki rodzinnej” online.

Rodzice z dziećmi/dzieci wraz z opiekunami – zbierzcie drużynę i zgłoście się! Nie będziecie pytani o najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki, najgłębsze jeziora czy największe pustynie na świecie! Liczą się spryt, pomysłowość i rezolutność, ale przede wszystkim Wasza otwartość na spotkanie i radochę ze wspólnej zabawy.
Zagadki, rebusy, szarady. Łamigłówki, niewiadome i zagwozdki. Wyzwania liczne i (nie)lekkie, dlatego współpraca dzieci i dorosłych będzie nieodzowna! Wasze współdziałanie i trud zostaną jednak nagrodzone, bowiem dla Drużyn bawiących się wspólnie z nami mamy upominki. Do Drużyn, które zgłoszą się do zabawy (ilość miejsc ograniczona), wyślemy pocztą „Tajemnicze Przesyłki”, których pod żadnym pozorem nie będzie można otwierać, aż do momentu rozgrywkowego spotkania! Obowiązują zapisy.

Zapisy przyjmowane są do 17.01.2021. Limit miejsc: 10 Drużyn. Link do formularza zgłoszeniowego:

https://okn.edu.pl/nowohuckie-laboratorium-dziedzictwa/kto-sprawnie-odgadnie-zagadkowa-rozgrywka-rodzinna-zapisy/

Rozgrywka dedykowana jest rodzinom z dziećmi/dzieciom wraz z opiekunami, dlatego w skład drużyny powinny wchodzić dzieci oraz (przynajmniej jeden) dorosły/pełnoletni opiekun, który również będzie uczestnikiem zabawy.Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputera z kamerą i mikrofonem. *Będzie też możliwość osobistego odbioru „Tajemniczych Przesyłek” z Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.

Więcej

http://www.okn.edu.pl/

bezpłatne zadanie online

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.