Warsztaty w Parku Krakowskich Legend

sobota, 20 lutego 2021 - niedziela, 21 lutego 2021

 • sobota, 20 lutego 2021 - niedziela, 21 lutego 2021
 • sobota, 27 lutego 2021 - niedziela, 28 lutego 2021
 • sobota, 6 marca 2021 - niedziela, 7 marca 2021
 • sobota, 13 marca 2021 - niedziela, 14 marca 2021
 • Nowa Rezydencja, ul. Ujastek 1, Kraków

W każdą sobotę i niedzielę w Parku Legend Krakowskich odbywać się będą dla dzieci gry, zabawy i turnieje.

W programie dwugodzinnych warsztatów prowadzonych przez profesjonalne animatorki z Animatu znajdziecie m.in.

 • zwiedzanie Parku z elementami gry miejskiej,
 • opowiadanie każdej z 11 legend,
 • malowanie SmoGa Wawelskiego,
 • gry ruchowe oraz turniej wiedzy.

Zajęcia będą uczyć poprzez działanie, a to najskuteczniejsza forma przyswajania wiedzy przez dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Co więcej, to nauka przez zabawę w gronie rówieśniczym – tak ważna po okresie izolacji i nauki zdalnej. Wszystko będzię się – oczywiście – odbywać z zachowaniem dystansu społecznego i reżimu sanitarnego.

Zajęcia organizowane będą każdą w sobotę i niedzielę po zebraniu minimum 10-osobowej grupy dzieci, a zapisów należy dokonywać pod adresem warsztaty@nowarezydencja.pl.

Dzieci będą dzielone na dwie grupy wiekowe:

 • 3-6 lat o godzinie 15:00
 • 7-9 lat o godzinie 17:00

Park Krakowskich Legend to plenerowa wystawa w Nowej Hucie opowiadająca zarówno te bardziej, jak i mniej znane magiczne opowieści. Znajdziemy w niej 11 figur świetlnych w malowniczym ogrodzie, kilka instalacji z rozszerzoną rzeczywistością, a także video mapping na ścianach historycznego dziedzińca.

 

_______________

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Organizatorem warsztatów jest firma Animatu - Zabawa dla każdego z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 70/1, 34-130 w Kalwarii Zebrzydowskiej, NIP: 5512630706, REGON: 367435423.

2. Zakupienie biletu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

3. Dziecko w czasie warsztatów przebywa pod opieką animatora, który posiada kurs wychowawcy kolonijnego.

4. Pozostawiając dziecko w Parku Krakowskich Legend, należy przekazać recepcjoniście wypełniony formularz zgłoszenia oraz założyć otrzymaną od Organizatora opaskę z imieniem dziecka. Dziecko otrzymuje drugą opaskę i jedynie osoba posiadająca pasującą opaskę może odebrać dziecko.

5. Warsztaty trwają 120 minut, a jeden bilet uprawnia do wzięcia udziału w jednym warsztacie przez jedno dziecko. Po tym czasie opiekun prawny przejmuje opiekę nad dzieckiem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za dzieci, które nie zostały odebrane po zakończeniu warsztatów.

6. Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest opłacony bilet wygenerowany przez internetowy system sprzedaży. Link do sprzedaży online przekaże Organizator z adresu warsztaty@nowarezydencja.pl.

7. Przedsprzedaż online kończy się o godzinie 18:00 w każdy piątek poprzedzający najbliższy weekend z warsztatami. Na przykład: przedsprzedaż na weekend 20-21 lutego kończy się w 19 lutego o 18:00. I tak w każdym kolejnym tygodniu aż do 14 marca.

8. Warunkiem odbycia się warsztatu jest zebranie się grupy minimum 10 osób na dany termin. W każdy piątek do godziny 19:00 Organizator informuje drogą mailową i telefoniczną o ewentualnym nie odbywaniu się warsztatów - na podstawie danych kontaktowych podanych przy zakupie biletu. Brak kontaktu oznacza normalną organizację wydarzenia.

9. W przypadku nie odbycia się warsztatu danego dnia można dokonać zwrotu biletu lub zatrzymać go na kolejny termin.

10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zgubione, uszkodzone, pozostawione bez opieki itp. (szczególnie sprzęt elektroniczny).

11. Ostateczna interpretacja Regulaminu przysługuje Organizatorowi.

Więcej

warsztaty@nowarezydencja.pl

Koszt warsztatu to 25 zł za osobę, a ostatnie zajęcia planowane są na weekend 13-14 marca 2021.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.