Filharmonia dla Dzieci: Saksofony i gitary!

niedziela, 28 marca 2021, 11:00

  • niedziela, 28 marca 2021, 11:00
  • niedziela, 28 marca 2021, 17:00
    Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

Kochani Słuchacze, z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w wyniku ogłoszonego lockdownu koncerty w Krakowie 28 marca 2021 muszą zostać ODWOŁANE.

Filharmonia dla Dzieci zainauguruje swoje koncerty w Krakowie w Sali Balowej Hotelu Sheraton.

Standardy i klasyka, muzyczne odkrycia, wiedza i zabawa ! Niezwykłe instrumenty i niezwykli artyści !

Filharmonia dla Dzieci to dotąd już 200 koncertów i blisko 30tys słuchaczy! Zapraszamy do świata koncertowego savoir vivre, do muzycznych zabaw , odkryć ! Kształtujemy gusta dzieci, wspieramy odwagę i kreatywność !

Dzieci poznają 4 saksofony, gitarę basową, gitarę elektryczną, gitary akustyczne, i wielki wesoły kontrabas  Usłyszymy kultowe melodie m.in. Astora Piazzolli, Henryego Manciniego, Louisa Armstronga, Stinga, Sinatry, Szostakowicza czy Montiego. Będzie arcyciekawie, bo dzieci nie tylko osłuchają się z klasyką, ale też z klasyką muzyki rozrywkowej, oraz poznają oddzielnie każdy z zaproszonych saksofonów! Nauczymy się rozpoznawać znane melodie, odkryjemy rolę basu w muzyce i zajrzymy do instrumentów. Piękna muzyka i nowe muzyczne odkrycia wypełnią tego dnia Salę Balową Hotelu Sheraton

Filharmonia dla Dzieci – stworzyła ją i prowadzi Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog. Koncertowała z takimi gwiazdami, jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i w USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, twórczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys. ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, oraz Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i.. matematyki, ale dla dzieci – po prostu ulubiona pani Ania. Projekt powstał z wielkiej miłości do muzyki, dzieci i młodzieży, z chęci umożliwienia im sięgania odważnie po najwyższą kulturę i najlepszą światową sztukę. Pragnienie rozwoju dzieci, kształtowanie indywidualnych gustów, pobudzanie kreatywności, odkrywanie przed dziećmi i rodzicami tajników kultury wysokiej, obywanie z koncertowym savoir-vivre, świetna znajomość sztuki widoczna w anegdotach i opowiastkach, znakomity kontakt z dziećmi i młodzieżą, ale też niezwykła elegancja i radość tych koncertów – przysparzają projektowi tysiące fanów.

Dla dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych  Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

Więcej

www.FilharmoniaDlaDzieci.pl

737 169 961

bilety@filharmoniadladzieci.pl

Koszt biletu : 40zł, każdy słuchacz musi posiadać bilet (otrzymają Państwo wszystkie dalsze informacje w mailu zwrotnym). Rezerwacja biletów: bilety@filharmoniadladzieci.pl. Biuro Obsługi Widza: tel. 737 169 961 (pn.-pt. 9.00-17.00, sb. 9.00-14.00)

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.