Warsztaty wiązania chust z przodu: kangurek + kółkowa

piątek, 5 marca 2021, 11:30

  • piątek, 5 marca 2021, 11:30
  • Rodzinek, ul. Kapelanka 15
Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz praktycznej nauki wiązania przy użyciu specjalistycznych lalek treningowych. Część teoretyczna obejmuje zasady zdrowego, bezpiecznego i wygodnego noszenia dzieci w chustach oraz praktyczne porady mamy trójki dzieci wynoszonych w chustach i nosidełkach a także rady odnośnie wyboru i zakupy chusty. W części praktycznej uczestnicy ćwiczą wybrane wiązanie (uzależnione od wieku dziecka), najpierw z użyciem lalek treningowych a po nabraniu pewności ruchów, również z własnym dzieckiem. Do dyspozycji uczestników chusty warsztatowe. Istnieje możliwość wypożyczenia lub zakupu chusty.
Warsztaty wiązania chust z przodu przeznaczone są dla rodziców oczekujących narodzin Maleństwa i rodziców dzieci, które nie skończyły 4 miesięcy.
Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy nigdy nie mieli w rękach chusty, którzy mają, ale nie używają oraz tych, którzy mają, troszkę używają, ale woleliby doszlifować swoje umiejętności. Porozmawiamy troszkę o dobrym noszeniu, zawiążemy profesjonalnie dociążone lalki a potem będziemy ćwiczyć, jak prawidłowo nosić dzieci.
Prowadząca: Wanda Hałuniewicz, Certyfikowany Doradca Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi®

UWAGA! Zapisy obowiązkowe. Jeśli liczba chętnych na zajęcia przekroczy maksymalną ilość uczestników (zgodnie z zaleceniami wynikającymi z sytuacji epidemicznej), będziemy zmuszeni zmodyfikować formułę zajęć (zajęcia online) lub podzielić uczestników na grupy.

Więcej

www.rodzinek.pl

690 554 730

kontakt@rodzinek.pl

Wejście dla 1 osoby - 55 zł

Wejścia dla pary - 100 zł

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.