Opowieści jaskółki (online)

czwartek, 8 kwietnia 2021 - sobota, 10 kwietnia 2021

  • czwartek, 8 kwietnia 2021 - sobota, 10 kwietnia 2021
  • Filharmonia Krakowska, ul. Zwierzyniecka 1

Po kilkumiesięcznej przerwie w kontaktach z melomanami z grupy przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Filharmonia Krakowska inauguruje nowy cykl koncertów zatytułowany „Muzyczne Opowiastki”, przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

„Muzyczne Opowiastki” to okazja, żeby posłuchać pięknej muzyki klasycznej w specjalnie dobranych kameralnych, czyli niewielkich składach. Owa kameralność sprawi także, że młodzi słuchacze będą mieli okazję lepiej poznać instrumenty muzyczne, którym czasem trudno się przyjrzeć w dużym orkiestrowym zespole.

"Opowieści jaskółki" będzie można oglądać 8, 9 i 10 kwietnia. Wystąpią flecistka Maria Gromińska, Jan Cielecki grający na klarnecie i saksofonach oraz pianistka Emilia Bernacka, którzy dźwiękami swoich instrumentów przedstawią śpiew ptaków i pierwsze odgłosy wiosny.
Koncerty prowadzić będzie znana zapewne części naszych młodych melomanów z cyklu Musica-ars amanda i Koncertów Edukacyjnych sopranistka – Joanna Trafas.

Na koncert zapraszamy również szkoły, w ramach zajęć online z uczniami!

Więcej

www.filharmonia.krakow.pl

12 619 87 26

fk@filharmonia.krakow.pl

Cena pojedynczego biletu: 15 zł
Bilet należy kupić zarówno dla dziecka, jak i dla opiekuna.
Sprzedaż biletów prowadzona w kasie Fillharmonii oraz online.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.