V Dni Otwarte ASTOR

sobota, 11 września 2021 - niedziela, 12 września 2021

  • sobota, 11 września 2021 - niedziela, 12 września 2021
    ASTOR Robotics Center, ul. Feliksa Wrobela 3

W dniach 11 i 12 września, zapraszamy na rodzinny weekend z robotami w ASTOR Robotics Center, przy ul. Feliksa Wrobela 3. Przeróżne atrakcje dla dzieci małych i dużych, dostępne będą w godzinach 10:00-15:00.

Jak wygląda centrum robotyzacji? Czym jest Fabryka Przemysłu Przyszłości? Odpowiedzi na te pytania znajdą goście odwiedzający Dni Otwarte ASTOR, organizowane już po raz piąty przez krakowską firmę związaną z technologiami dla przemysłu.

W tym roku, po raz pierwszy w historii, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do środka ASTOR Robotics Center, aby mogli obejrzeć roboty i ich pracę z bliska.

ASTOR Robotics Center jest miejscem, w którym zarówno dzieci, młodzież, studenci, jak i dorośli, wspólnie będą mogli odkryć i rozwijać pasję do nowinek technologicznych. W trakcie Dni Otwartych, goście ARC będą mieli okazję obejrzeć pokazy robotów, oprócz tego planowana jest związana z nimi niespodzianka. Podczas pokazów obecni będą pracownicy firmy ASTOR, którzy chętnie odpowiedzą na pytania gości.

Dla wszystkich odwiedzających przewidujemy także gry i zabawy edukacyjne z klockami LEGO, upominki, animacje czy fotobudkę.

Więcej

awo@astor.com.pl

Wstęp i zabawy są bezpłatne. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking.

Miejsca wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.