Razem dla Ziemi. Stwórz własny zielnik

niedziela, 19 września 2021, 11:00

  • niedziela, 19 września 2021, 11:00
  • InfoKraków Zgody 7, os. Zgody 7, Kraków
  • Cafe NOWA Księgarnia, os. Zgody 7

W ramach 13. edycji Zajrzyj do Huty zapraszamy Was na Zgody 7 na warsztaty ekologiczne z cyklu Razem dla Ziemi. Tym razem stwórzymy własne zielniki (dla dzieci w wieku 7–12 lat)

Prowadzenie: Jagoda Popiołek

Nowa Huta to bogactwo terenów zielonych. Zastanawialiście się, jakie rośliny rosną na łące, a jakie w parku? Wiecie, jak nazywają się kwiaty i drzewa, które możecie znaleźć w ogródku pod blokiem? Zapraszamy najmłodszych na warsztaty w ramach cyklu Razem dla Ziemi, podczas których stworzymy własne zielniki.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 13.09 od godz. 12.00 na www.kbfbilety.krakow.pl.

***

Wydarzenie odbywaja się w ramach akcji Zajrzyj do Huty 2021 organizowanej przez Muzeum Nowej Huty / Oddział Muzeum Krakowa wraz z partnerami. Zajrzyj do Huty to cykliczna akcja, podczas której mieszkańcy Krakowa mają szansę poznać tę wyjątkową dzielnicę i wziąć udział w licznych atrakcjach. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy są cztery twarze Nowej Huty: historia, architektura, społeczność i natura.

Pełen program wydarzeń jest dostępny na stronie: https://muzeumkrakowa.pl/kalendarium/zajrzyj-do-huty-2021

Więcej

Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 13.09 od godz. 12.00 na www.kbfbilety.krakow.pl.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.