Wrzesień w Klubie 303

wtorek, 28 września 2021, 16:00

 • wtorek, 28 września 2021, 16:00
 • czwartek, 16 września 2021, 10:00
 • wtorek, 21 września 2021, 16:00
 • Klub 303, os. Dywizjonu 303

We wrześniu Klub 303 zaprasza rodziców z pociechami na:

 • 16.09. godz. 10.00-11.00, Bystry Bobas
  Zajęcia sensoryczno-rozwojowe dla dzieci w wieku 0-3 lata. Stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i małych dzieci, wspomagają prawidłową integrację sensoryczną, rozwijają dużą i małą motorykę, a także wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć prowadzone są starannie dobrane do wieku i możliwości psychofizycznych dzieci ćwiczenia oraz zabawy przygotowane przez psychologa dziecięcego. Angażujemy zmysły dzieci, śpiewamy piosenki w języku polskim i angielskim, pokazujemy rodzicom, jak mogą bawić się z maluszkami w domu, równocześnie wspierając ich rozwój.

 • 21.09. godz. 16.00-17.00, Wspomnienie lata
  Zajęcia muzyczno-ruchowe przeplatane działaniami z elementami sensoplastyki. Instruktor proponuje uczestnikom zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączą się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładąc nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności, nierzadko wtórnych, w niekonwencjonalny sposób. To doskonały sposób na łączenie tworzenia z doświadczaniem otaczającego świata. Zajęcia są prowadzone zawsze przez tego samego pedagoga, którego dzieci i rodzice znają, co pomaga obniżyć stres związany z udziałem w zajęciach. Tematem wrześniowego spotkania będzie „Wspomnienie lata". Na program spotkania złożą się zabawy muzyczno-ruchowe w kole z wykorzystaniem balonów, piórek i instrumentów. Na uczestników czekać będzie gigantyczny tor przeszkód oraz tworzenie obrazków z wakacji.

 • 28.09. godz. 16.00-17.00, Pożegnanie lata
  Zajęcia muzyczno-ruchowe przeplatane działaniami z elementami sensoplastyki. Instruktor proponuje uczestnikom zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączą się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładąc nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności, nierzadko wtórnych, w niekonwencjonalny sposób. To doskonały sposób na łączenie tworzenia z doświadczaniem otaczającego świata. Zajęcia są prowadzone zawsze przez tego samego pedagoga, którego dzieci i rodzice znają, co pomaga obniżyć stres związany z udziałem w zajęciach. Tematem drugiego wrześniowego spotkania będzie „Pożegnanie lata!”. W programie zabawy muzyczno-ruchowe do letnich piosenek z elementami gimnastyki i letni wietrzyk, czyli zabawy ćwiczące oddech.

Więcej

https://krakownh.pl/wydarzenia/wrzesien-klub-rodzicow-303

Koszt: 1 zł/osoba dorosła, 50% zniżki z kartą 3+

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.