Królewna Śnieżka – wystawa Ogrodu Świateł

piątek, 5 listopada 2021, 16:00 - niedziela, 27 lutego 2022

  • piątek, 5 listopada 2021, 16:00 - niedziela, 27 lutego 2022
  • Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Park Lotników Polskich, al. Pokoju 68

Lustereczko powiedz przecie, gdzie będzie jedna z najpiękniejszych wystaw świetlnych na świecie? 5 listopada wystawa Królewna Śnieżka - Ogród Świateł rozświetli Ogród Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie! 

Na terenie parku o powierzchni 6 hektarów będzie na Ciebie czekać niemal 30 instalacji świetlnych oraz atrakcje multimedialne w tematyce jednej z najcudowniejszych baśni Braci Grimm! Po przekroczeniu bramy wejściowej w formie ogromnej księgi, rozpoczniesz spacer po najważniejszych momentach z opowiadania Śnieżki oraz codziennym życiu 7 krasnoludków. Odwiedzisz m.in: Domek krasnoludków w postaci 12-metrowego tunelu świetlnego, kopalnię diamentów oraz wiele innych atrakcji takich jak np. Choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED, a także pokazy laserowe. Nie zabraknie elementów grywalizacji dla najmłodszych oraz wielu cudownych photo pointów, które pozwolą uwiecznić te magiczne chwile w postaci pięknych zdjęć i filmów.

Wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających, zakup biletów będzie online limitowany oraz możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania.

Więcej

www.ogrodswiatel.pl

Normalny: 33 zł; ulgowy: 27 zł; dla dzieci do 3 r.ż. 1 zł; rodzinny 27 zł (od osoby).

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.