Wystawa Pająków w Bonarce

czwartek, 9 września 2021 - piątek, 31 grudnia 2021

  • czwartek, 9 września 2021 - piątek, 31 grudnia 2021
  • Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11

Najbardziej egzotyczną wystawę w Polsce.

Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam, a przy tym poznaj ponad 60 żywych osobników, które czekają na Ciebie w BONARKA CITY CENTER.

Na wystawie zobaczycie m.in. jednego z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarną wdowę oraz jednego z największych #Theraphosablondi, nie zabraknie również ptaszników, pająków właściwych, wijów i skorpionów.

O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce.  W ciągu dnia odbywać się będzie również karmienie zwierząt na żywo.

Całość uzupełniają niesamowite rzeźby, instalacje i fluorescencyjny pokój króla skorpiona, stworzone przez wrocławskich artystów: Michała Niedziewicza i Anreia Shevcova. To niebanalne, tętniące życiem miejsce, w którym dasz się ponieść wyobraźni!

Zwiedzający mogą fotografować i filmować wszystkie prezentowane okazy. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo. Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, niespotykane w życiu codziennym.

Podczas wystawy jej opiekunowie odpowiedzą na wszystkie pytania i zainteresują ciekawostkami ze świata pajęczaków. To wystawa dla każdego!

Bliski kontakt z żywymi okazami, może być dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka czy skorpiona. Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji. Warunkiem uczestnictwa jest zasłonięcie ust i nosa (za pomocą maseczki) oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na teren wystawy.

Wystawa znajduje się w Bonarce, na poziomie +1, obok kina Cinema City Czekamy na Was codziennie od 10:00 do 20:00 (również w niedziele niehandlowe).

Organizator wystawy jako doświadczony i wieloletni hodowca, działający zgodnie z procedurami jak i dobrymi zwyczajami dołożył wszelkich starań, by zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Stale obecni na wystawie hodowcy dbają o komfort zwierząt oraz o bezpieczeństwo zwiedzających.

Codziennie od 10:00 do 20:00!

Więcej

www.wystawapajakow.pl/bonarka

690 555 944

maciej.kuta@wystawapajakow.pl

BILETY: Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online. Ceny biletów: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, wycieczki szkolne 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł. Dzieci do ukończenia 4 roku życia: BEZPŁATNIE.

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.