Razem dla Ziemi. Wymiana książek dla dzieci

sobota, 16 października 2021 - niedziela, 17 października 2021

  • sobota, 16 października 2021 - niedziela, 17 października 2021
  • InfoKraków Zgody 7, os. Zgody 7, Kraków

Czy Wasze domowe półki uginają się od książek, z których najmłodsi już wyrośli? A może bajkę czytaną codziennie do poduszki znacie na pamięć i chętnie podacie ją dalej? Zgody 7 i Kids in Kraków zapraszają na wymianę książek dla dzieci – Wasi milusińscy będą mieli okazję, żeby odświeżyć domową biblioteczkę i dać swoim książkom drugie życie! Zachęcamy, żeby to dzieci same wybrały tytuły do wymiany.

ZASADY WYMIANY

  1. Każdy uczestnik może przynieść na wymianę maksymalnie 10 książek.
  2. Wymiana następuje 1:1 – możesz wymienić dokładnie tyle książek, ile przyniesiesz.
  3. Na wymianę przynosimy wyłącznie książki niezniszczone, w dobrym stanie.
  4. Wymiana obejmuje tylko książki i dla dzieci i młodzieży. Nie przyjmujemy podręczników szkolnych, poradników, broszur i dodatków do gazet. Ostateczną decyzję o dopuszczeniu książki do wymiany podejmuje obsługa stoiska.

JAK TO DZIAŁA?

Przyjdź do punktu InfoKraków na os. Zgody 7 w godz. 12.00–16.00, przekaż obsłudze swoje książki do wymiany – my je policzymy i wydamy kupon zgodnie z ilością przyniesionych pozycji. Wybierz coś dla siebie, a w momencie zabierania książek przyniesionych przez innych uczestników pokaż nam swój kupon. Ciesz się drugim życiem książek!

Więcej

Wstęp wolny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.