Królestwo zakręconego czasu

piątek, 26 listopada 2021, 09:30

  • piątek, 26 listopada 2021, 09:30
  • Klub Kultury Mydlniki, ul. Balicka 289

Wspaniała zabawa i jednocześnie nauka zasad bezpieczeństwa - zapraszamy na uwielbiany przez najmłodszych spektakl organizowany przez Straż Miejską Miasta Krakowa.

Spektakl opowiada historię Adasia, który za pomocą czarów poznaje prawidłowe sposoby zachowania w sytuacjach, w których może znaleźć się każdy z młodych widzów.

Jak mówi Straż Miejska: "Zdecydowaliśmy się na edukację poprzez teatr, gdyż w ten wyjątkowy sposób można nie tylko uczyć dzieci, ale także choć na chwilę przenieść je do bajkowej krainy, której nie odnajdą w telewizji czy przed komputerem".

W czasie przedstawienia dzieci mogą się dowiedzieć, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, dlaczego nie można zadawać się z nieznajomymi oraz jak obronić się przed atakiem psa.

Opiekę artystyczną nad przedstawieniem sprawowała teatrolog Anna Machacz, natomiast autorem tekstów piosenek jest strażnik Roman Banasik.

Przedstawienie adresowane jest dla dzieci w wieku 5-8 lat.

***
Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy drogą elektroniczną do dnia 22 listopada włącznie: https://mydlniki.dworek.eu/zapisy/2. W POLU "NAZWA WYDARZENIA" PROSIMY PODAĆ "TEATR-STRAŻ MIEJSKA"

Więcej

Wstęp bezpłatny

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.