Godziny Rodziny - Cyrk Rodzinny

niedziela, 16 stycznia 2022, 11:00

  • niedziela, 16 stycznia 2022, 11:00
  • Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, ul. Wietora 13/15

W trakcie warsztatów poznajemy techniki cyrkowe, m.in.: żonglowanie piłeczkami, chusteczkami, obręczami, kręcenie talerzami, pojami, flower-stickami, chodzimy na szczudłach, jeździmy na monocyklu czy puszczamy ogromne bańki mydlane.

Ten cyrk zatacza coraz szersze kręgi amatorów. Zainteresowaniem cieszą się różne dziedziny sztuki cyrkowej, tj.: żonglowanie, kręcenie talerzami, pojami, flowerstickami, diabolo, chodzenie na szczudłach, jazda na monocyklu. Może sekret tej miłości polega na tym, że dzieci mogą się uczyć od dorosłych, a dorośli od dzieci, i że zarówno małym jak i dużym raz wychodzi, a raz nie? Jedno można powiedzieć na pewno – cyrk rodzinny daje dużo radości!

Prowadzenie: Aleksandra Barczyk, Tadeusz Dylawerski

Od stycznia 2022 zapraszamy na Cyrk Rodzinny wersja limitowana, czyli do STAŁEJ - rocznej współpracy zapraszamy całe rodziny - rodziców z dziećmi a może nawet dziadków, ciocie i wujków? Począwszy od 16 stycznia do maja 2022 SPOTYKAĆ SIĘ BĘDZIEMY RAZ W MIESIĄCU i poznawać cyrkowe dyscypliny, tak aby w czerwcu 2022 zaprezentować jedyny w swoim rodzaju, jedyny w Krakowie może nawet w Polsce Cyrk Rodzinny. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności, nie trzeba być super sprawnym a jedynie mieć dobre chęci i odrobinę poczucia humoru.

Na warsztatach zgłębimy tajniki clownady, żonglerki, akrobatyki, ekwilibrystyki (szczudła, monocykl, rola-bola), kręcenia talerzami, diabolo, pojami i flowerstickami. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do grupy stałej: godzinyrodziny@gmail.com

16 stycznia 2022, godz. 11.00

SCKM, ul. Wietora 15

Zapisy: godzinyrodziny@gmail.com z podaniem ilości osób (dorosłych i dzieci).

Czas trwania: 120 minut

Dla dzieci w wieku od 3 lat i dorosłych

 

Prowadzenie: Aleksandra Barczyk

Czas trwania: 120 minut. Dla dzieci w wieku od 3 lat i dorosłych.

Więcej

godzinyrodziny@gmail.com

Zapisy: godzinyrodziny@gmail.com z podaniem ilości osób (dorosłych i dzieci).

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.